Nie, nie płacisz za gry najwięcej na świecie
Viralowa tabela porównująca ceny GTA VI w różnych krajach wprowadza w błąd, zestawiając kwoty brutto z Europy z cenami netto ze Stanów Zjednoczonych. Po uwzględnieniu podatków okazuje się, że polscy gracze wcale nie płacą najwięcej. Tymczasem cała burza to efekt manipulacji i bezrefleksyjnego powielania danych."
